Zdravotné matrace sú tou najlepšou voľbou, ak trpíte bolesťami Ako vybrať zdravotný matracchrbtice či krku. A nielen tým. Majú množstvo výhod a investíciu do kvalitného matraca určite neoľutujete. Vaše telo sa vám za ňu v budúcnosti poďakuje. Čo je však najdôležitejšie, musíte si vybrať ten správny. A ktorý to môže byť z toho veľkého množstva ponúkaných matracov?

Teraz vám povieme všetko o zdravotných matracoch a pre koho sú vlastne vhodné. Ako však vybrať ten správny matrac? Treba sa zamerať na to, z akých materiálov je vyrobený. Niektoré sú tvorené z PUR peny, zo studených pien, z RE peny, latexových pien alebo pamäťových pien alebo ich kombináciou. Prečítajte si všetky dôležité informácie potrebné k správnemu výberu zdravotného matraca.

Zdravotný matrac je investíciou na niekoľko rokov. Preto netreba hľadať Žena na posteli má bolesti chrbticeten najlacnejší. Dobrá cena nemusí vždy znamenať aj dobrú kvalitu výrobku. Preto sa nebojte investovať do kvalitného matraca, budete na ňom spať predsa niekoľko rokov. V konečnom dôsledku to bude dokonca aj výhodná kúpa, keďže lacný matrac vám vydrží oveľa kratšie ako ten kvalitnejší, ktorý budete musieť častejšie vymieňať.

Pri výbere zdravotného matraca buďte obozretní. Pýtate sa prečo? Niektorí výrobcovia nazývajú zdravotnými matracmi klasické matrace, ktoré majú možno dobré vlastnosti, nespĺňajú však kritéria pre zdravotný matrac. Môže ísť teda len o šikovný marketingový ťah. Aby ste sa mu vyhli a boli si na 100 % istí, že kupujete pravý a kvalitný zdravotný matrac, vypýtajte si vždy od predajcu certifikát.

 

Vybrať si môžete z nasledovnej ponuky:

 

NÁZOV HODNOTENIE CENA
Heureka Plus Heureka Plus
Vedeli ste že… Výška ortopedického matraca by mala byť minimálne 12 cm, optimálne 16-20 cm. Pri ľuďoch s vyššou hmotnosťou môže byť minimálna výška aj vyššia, pretože v tomto prípade dochádza k väčšiemu ohybu lôžka.

ORTOPEDICKÉ MATRACE

sa vyrábajú zväčša z tvrdších a odolnejších pien, často sa však na Lotus | Matracezahubicku.czspevnenie používa aj latexom ošetrené prírodné kokosové vlákno. Tieto matrace je možné uložiť na všetky typy podkladov ako sú pevné alebo lamelové rošty, ako aj na plnú dosku. Vysoko kvalitné ortopedické matrace sú vhodné najmä pre ľudí s problémami s chrbticou. Ortopedický matrac poskytne vašej chrbtici tu najkvalitnejšiu podporu a počas spánku ju udržuje v prirodzenej polohe.

Keďže ortopedické matrace patria medzi tie tvrdšie, dokážu sa prispôsobiť prirodzenému tvaru tela pri zabezpečení vynikajúcej ortopedickej podpory. Zabraňujú tak vzniku bolestí chrbta. Ak vám však tvrdé matrace nevyhovujú, vyberte si radšej stredne tuhé a mäkšie matrace. Na tvrdé matrace by si mali dať pozor predovšetkým starší ľudia, pretože by u nich mohli vytvárať nepríjemný bodový protitlak na citlivé kĺby. Materiál zdravotných matracov je priedušnýantialergickýantibakteriálny a hygienickosť použitého materiálu preto ocenia najmä alergici a astmatici.

X Zavřit

Vaša objednávka bola úspešne prijatá.
Na uvedený email obdržíte potvrdenie.
Číslo Vašej objednávky:
var_dump
support

Máte nejaký dotaz?

Zanechajte svoje telefónne číslo a my sa Vám ozveme!


    Ďakujeme!

    Ozveme sa Vám v priebehu 2 hodín!